ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Spoznaj Ježiša | Kresťanské spoločenstvo Milosť Liptovský Hrádok
Sobota 3.12.

Spoznaj Ježiša

Na to, aby sme poznali Ježiša, je nevyhnutné poznať aj bibliu

Existuje mnoho ľudí, ktorí by chceli spraviť svet lepším. Niektorí boli úspešní, iní menej, ale je medzi nimi niekto, komu sa to naozaj podarilo. Zmeniť život miliónom ľudí, stovkám tisícov jednotlivcom pomôcť, vyliečiť nespočítateľné množstvo chorých, ale zároveň každého jedného milovať a byť mu najlepším priateľom. Bol tu len jeden takýto človek.

Drahý priateľ,
Ježiš Kristus sa zriekol všetkého svojho bohatstva, ktoré mal ako Boží Syn, a stal sa človekom preto, aby tebe pomohol a teba zachránil. Za priateľa alebo za dobrého človeka je ľahké sa obetovať, ale predstav si, že Ježiš sa dokonca zriekol svojho života v prospech takých, akí sme my – v prospech ľudí, ktorí spravia kopu chýb a ktorí mnoho vecí pokazia. Aj ty osobne si jedným z tých, pre ktorých to spravil.

Možno sa pýtaš – prečo to Ježiš urobil? Prečo bolo nutné, aby za nás niekto zomrel? Boh je svätý a človek tým, že zhrešil, sa od Boha vzdialil a stratil slávu, ktorá mu bola určená. Mali ste mať nádherný, šťastný a večný život, no tento Boží plán prekazil diabol, keď vstúpil do života človeka a naviedol ho na hriech. Ale Božím plánom je navrátiť stratenú slávu do životov ľudí. Dokáže sa to udiať vďaka obeti Ježiša Krista – Božieho Syna, ktorý nikdy neurobil hriech a predsa pre hriech položil svoj život. A to pre hriech celého sveta!

Boh ti ponúka lepší život, ale je na tebe, či ho prijmeš.

Chcem prijať Ježiša

Chcete vedieť, čo môžete očakávať na našich bohoslužbách?Pokúsime sa vám v pár bodoch zhrnúť celý priebeh bohoslužby.

Chcem vedieť ako prebiehajú bohoslužby

Kresťanský časopis Logos 1/2022


Rok 2022 Teraz je na cirkvi, aby naplnila loď až doplna rybami.

Pozrieť aktuálne číslo na webe

Kúpiť v našom e-shope

Kresťanský časopis Logos
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať... hradokmilost.sk
Loading...