Sobota 4.12.

Skutočné príbehy

Sme obyčajní ľudia žijúci svoje normálne, bežné životy ako hocikto iný, avšak s podstatným rozdielom. Každý z nás zažil stretnutie s milujúcim Bohom, ktorý nám odpustil hriechy a pozitívne zmenil naše životy. Každý z týchto príbehov je iný, no vo všetkých vystupuje ten istý hlavný hrdina – Ježiš Kristus. Nahliadnite do skutočných príbehov, do ktorých živý Boh priniesol večný rozmer.

Svedectvo manželov Koscelníkovcov

Svedectvo manželov Koscelníkovcov

Pred pár dňami sa ma spýtal jeden známy, či ešte cvičím karate. Odpovedal som, že nie (len sporadicky vyučujem sebaobranu) a začal som mu rozprávať o tom, čo zmenilo môj život. Karate som sa venoval od 15 rokov, keď som pochopil, že je jednou „z možných ciest“ (Karate-Do), a ja som to prijal za svoj vlastný spôsob života.

Čítať celý príbeh
Svedectvo Denisy Blaškovej

Svedectvo Denisy Blaškovej

Moje detstvo sa odohrávalo v podtatranskej obci Štrba, kde som sa narodila, vyrastala a donedávna žila v rodinnom dome spolu s rodičmi a starými rodičmi. Môžem len vyjadriť vďaku svojím rodičom za pokojné a vcelku šťastné detstvo, ktoré nám s bratom vytvárali, a kde nám z toho, čo sme potrebovali, nikdy nič nechýbalo.

Čítať celý príbeh
Svedectvo rodiny Dzuriakovcov

Svedectvo rodiny Dzuriakovcov

Vyrastal som v baptistickej rodine, v láske a výchove mojich rodičov Jána a Věrky, so staršou sestrou a mladším bratom. Dostávalo sa mi dobrej výchovy, v ktorej som nie vždy najlepšie spolupracoval. Patril som medzi živých chlapcov, ktorí veľmi dobre vedeli povymetať všetky kúty a spustiť dej veciam.

Čítať celý príbeh
Bohoslužby chat

Chcete vedieť, čo môžete očakávať na našich bohoslužbách?


Pokúsime sa vám v pár bodoch zhrnúť celý priebeh bohoslužby.

Chcem vedieť ako prebiehajú bohoslužby

Kresťanský časopis Logos 2/2021


Letné tábory Letné tábory Kresťanského spoločenstva Milosť

Pozrieť aktuálne číslo na webe

Kúpiť v našom e-shope

Kresťanský časopis Logos
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať... hradokmilost.sk
Loading...