Skutočné príbehy

Sme obyčajní ľudia žijúci svoje normálne, bežné životy ako hocikto iný, avšak s podstatným rozdielom. Každý z nás zažil stretnutie s milujúcim Bohom, ktorý nám odpustil hriechy a pozitívne zmenil naše životy. Každý z týchto príbehov je iný, no vo všetkých vystupuje ten istý hlavný hrdina – Ježiš Kristus. Nahliadni do skutočných príbehov, do ktorých živý Boh priniesol večný rozmer.


Svedectvo manželov Koscelníkovcov
Svedectvo rodiny Majstrákovcov

Miro sa stal mojím manželom, Boh nás ďalej viedol do živej cirkvi, požehnal nám veľmi dobré manželstvo, dvoch skvelých synov, nový dom a veeeeeeeľmi veľa dobrých vecí. Začala som slúžiť v chválach, kde som dodnes. Táto služba pre mňa vždy bola a stále je veľkým požehnaním.

Čítať celý príbeh


Svedectvo manželov Koscelníkovcov
Svedectvo Kármen a Šimona

Aj keď búrky vždy prídu. No sme viac ako víťazi! Každý boj porazíme s Kristom. Tak vás povzbudzujeme, modlite sa za svojich partnerov tí, ktorí ich už máte, aj tí, ktorí ich ešte nemáte. Vždy počúvajte Boží hlas a buďte mu poslušní, pretože Boh má s každým úplne iný plán a iné načasovanie.

Čítať celý príbeh


Svedectvo manželov Koscelníkovcov
Svedectvo manželov Koscelníkovcov

Pred pár dňami sa ma spýtal jeden známy, či ešte cvičím karate. Odpovedal som, že nie (len sporadicky vyučujem sebaobranu) a začal som mu rozprávať o tom, čo zmenilo môj život. Karate som sa venoval od 15 rokov, keď som pochopil, že je jednou „z možných ciest“ (Karate-Do), a ja som to prijal za svoj vlastný spôsob života.

Čítať celý príbeh


Svedectvo Denisy Blaškovej
Svedectvo Denisy Blaškovej

Moje detstvo sa odohrávalo v podtatranskej obci Štrba, kde som sa narodila, vyrastala a donedávna žila v rodinnom dome spolu s rodičmi a starými rodičmi. Môžem len vyjadriť vďaku svojím rodičom za pokojné a vcelku šťastné detstvo, ktoré nám s bratom vytvárali, a kde nám z toho, čo sme potrebovali, nikdy nič nechýbalo.

Čítať celý príbeh


Svedectvo rodiny Dzuriakovcov
Svedectvo rodiny Dzuriakovcov

Vyrastal som v baptistickej rodine, v láske a výchove mojich rodičov Jána a Věrky, so staršou sestrou a mladším bratom. Dostávalo sa mi dobrej výchovy, v ktorej som nie vždy najlepšie spolupracoval. Patril som medzi živých chlapcov, ktorí veľmi dobre vedeli povymetať všetky kúty a spustiť dej veciam.

Čítať celý príbeh

Bohoslužby chat

Chceš vedieť čo môžeš očakávať na našich bohoslužbách?


Pokúsime sa ti v pár bodoch zhrnúť celý priebeh bohoslužby.


Chcem vedieť ako prebiehajú bohoslužby

Kresťanský mesačník Logos 8-9/2019


Boh, ktorý uzdravuje nielen telo, ale aj dušu

Kampaň Dr. Jesus so spevákom a kazateľom Andym Wallisom


Pozrieť aktuálne číslo na webe

Kúpiť v našom e-shope

Kresťanský časopis Logos